RenovaParket.sk

Podlaha ako na zámku nemusí byť len snom

Hovorí sa - môj dom, môj hrad. Život ako na zámku vie vo vašom bývaní dotvoriť hlavne správne vybraná podlaha. Naše exkluzívne podlahy majú viacero dôvodov, pre ktoré sa oplatí si ich vybrať.

 

 

Dotvárajú ducha luxusným priestorom a príbytkom. Podlaha je to prvé, s čím prídete v interiéri do kontaktu. Je to prvé, na čo vám padnú oči. Pri našich podlahách doslovne.

 

Skvele podčiarknu dizajn jednoduchého nábytku. Strohé, štíhle línie sa dnes v modernom bývaní preferujú najviac. V kombinácií s kvalitným drevom na podlahe dávajú každej miestnosti osobitý punc.

 

Podlahy vo viacgeneračných vilách či domoch musia zanechať v návštevníkoch aj v domácich dojem histórie a času. Zároveň však musia byť kvalitné a vydržať roky. Parkety do takýchto typov domov sú už od výroby premyslené do poslednej štruktúry.  Oplatí sa preto do nich investovať.

 

 

Každej miestnosti môžete dať vďaka širokej palete vzorov a farieb osobitý vzhľad. Pravidlo rovnakej podlahy do všetkých miestností sa tak stane minulosťou.

 

Exkluzívne drevené podlahy sú vyrábané z materiálov, ktoré vydržia roky. Dobre sa udržujú a renovujú. Zároveň lahodia oku náročných zákazníkov.